ZS Velké Popovice

KL 1. Kolo 1.10.2017

Začátek soutěžní sezony nás nezastihl ve formě a tak jsme s obavami, s brankářem, narychlo uplácaným z hráče z pole, vyrazili do Popovic na domácí a Slánské.

V sestavě: Tesařík – Bydžovský, Kočvara, Strnad, Koubek , Jaroš, Nedbal, Kulhavy L.

Domácí Popovice naši výkonnost vůbec  neprověřili a tak jsme je po pohodovém výkonu zdolali, po třetinách  1:6/4:10/1:9   6 : 25 , ale po ramenou bych se moc neplácal, protože soupeř byl opravdu slaboučký!

Branky: Bydžovský 7, Jaroš 5, Koubek 5, Kočvara 2, Nedbal 2, Strnad 2, Kulhavy L. 2

Ukolíbáni výsledkem jsme nastoupili proti Slánským a ti nám od samého začátku ukazovali  slabá místa v naší hře v plné nahotě . A naše individualistické pojetí, ruku v ruce s nezkušeností brankáře, udělalo své a soupeř ihned po začátku utkání výsledkově odskočil a již se nám nepodařilo ho dohnat! Vytvářeli jsme si sice i šance a byli více u kotouče, ale gólman soupeře chytal spolehlivě, na rozdíl od našeho nováčka v bráně, kterému proklouzlo, v prvních dvou třetinách co jen mohlo a spoluhráči mu ani moc nepomohli a nechávali protivníka hustě ohrožovat naši branku. Sic se nám podařilo i něco proměnit, ale Slánští si vítězství pohlídali a nedali nám sebemenší šanci na úspěch!  Náš herní útlum má zřejmě hlubší kořeny než se zdá.

Po třetinách  5:3/8:4/5:3  jsme rupli  18 : 10

Branky: Koubek 4, Bydžovský 2, Kočvara, Nedbal, Jaroš, Strnad