ZS Nymburk 16.6.2018

Druhé modelové utkání s Campem

Vzhledem k tomu, že první utkání vyznělo jak herně, tak na skóre, jednoznačně v náš prospěch, dohodli jsme se, že síly „trochu“ vyrovnáme a tak za tým Campu, nastoupila jedna naše silná lajna, aby byl boj jak se patří a nehrálo se jen na jednu branku. Měli jsme na to celé dvě hodiny a tak jsme odehráli 4x 20 minut. Hrálo se na tři lajny  a v jedné z branek nastoupil absolutní novic, mezi tyčemi a začal sbírat důležité zkušenosti, které se mu v následující sezoně zcela určitě hodí. Gólmani se po každé odehrané části vyměnili, aby to bylo spravedlivé.

 

V brankách se střídali: Lea Kulhavy a Matěj Vavřina

Sestava: Tesařík, Kulhavy M., Veselý, Strnad, Toman, Betka, Kříž, Choděra A., Jirásek

Za CAMP nastoupili: Bydžovský, Skořepa a Kočvara De.

 

Odehrál se výborný zápas a zejména souboje „naší“ CAMPOVÉ lajny s naší lajnou Max, Tesák, Tonda, nabízeli hokej té nejvyšší kvality! Výborně, se svojí lajnou zahrál i David Strnad, který se stal i nejlepším střelcem utkání.

Výsledky jednotlivých částí se odvíjely od toho, kterého gólmana, zrovna tým za svými zády měl. Matějův debut byl hodně těžký a útočící hráči se snažili, ze všech sil využít jeho nezkušenosti, ale přesto se ke své „práci“ v brankovišti postavil čelem a i když chytal úplně poprvé v životě, předvedl několik parádních zákroků a rozhodně vůbec nezklamal a mohl by nám, v něm vyrůst výborný gólman. Dobrá práce Matěji (i když Ty si to asi nemyslíš), za nás máš palec nahoru a jsme s Tvým výkonem spokojeni. Nenech se odradit! Lea byla jako vždy spolehlivá a máme v ní obrovskou oporu!!!

My jsme byli celý zápas ve vedení a až polevení v „ostražitosti“, v úplném závěru utkání, překlopilo misku vah na stranu soupeře, díky „našemu“ snajprovi Skóřovi, který se konečně, až v závěru čtvrté části dokázal poprvé ( díky vynikajícímu bránění naší lajny) prosadit, hned přidal další góly a rozhodl o tom, že Lvíčci odešli z tohoto měření sil poraženi.

Ale nemusíme truchlit, protože nás, vlastně porazili naši hráči! A tím, že jsme je nechali hrát v zápase proti nám, jsme pro všechny nasbírali spoustu nových zkušeností.

Na hráčích nebyla téměř vůbec znát delší absence kontaktu s ledem a krásně jsme se odreagovali od suchých „galejí“ a kluci si to náramně užili. Bylo to velice příjemné zpeštření letní přípravy.  A teď opět na „galeje“! Až se sezona zeptá, co jsme dělali v létě….

Na závěr zápasu jsme si „odjeli samostatné nájezdy (všechny na Leu) a v těch jsme dokázali proměnit pouze jeden a soupeř tři.

 

Lvíčci : CAMP    21 : 24     8:3/2:5/9:3/2:13   s.n.  1:3

Branky: Strnad 8, Kulhavy M. 4, Tesařík 3, Toman 3, Choděra 2, Jirásek

Za CAMP:  Skořepa 5, Kočvara De. 3, Bydžovský 2

 

Tesák