Přátelské utkání  10.2.2019

ZS Havlíčkův Brod

Pozvání do Havl. Brodu jsme velice rádi přijali a tak jsme se tentokrát vydali na Vysočinu, oplatit soupeři domácí porážku z předchozího, vzájemného, přátelského mače.

Naše sestava: Kulhavy L.-Tesařík, Kočvara-Kulhavy, Toman-  – Vlček, Cvrček, Skořepa-Jaroš, Koubek, Nedbal-Jirásek, Šedivý

Domácím se naskytla možnost zahrát si, ve stejném termínu, na Eratově poháru v Brně a tak proti nám nastoupil „druhý sled“ a povětšinou ambiciozní  mladší hráči Bruslařů, což je v našem týmu naprosto běžná a taky nezbytná praxe!

Domácí klub nechal všechno na jednom člověku a tím byl domácí trenér, který se chopil i pískání zápasu! Časomíru neměli a tak se hrálo podle hodin na třikrát 20 minut hrubého času, střídalo se na písknutí /celá pětka/, místo „trestné lavice“ byl nájezd. Na lavičce domácích pomáhal jeden z rodičů. My jsme naopak byli, skoro,  v plném obsazení a tak jsme na domácí vlítli a v podstatě jsme jim nedali celý zápas „čuchnout“.  V první třetině jsme „malé“ Bruslaře  přejeli jak parní válec a nasázeli jsme jim devět fíků! Od druhé části jsme trochu „povolili“, ale převaha stále trvala. Domácí se, za stavu 0:10, konečně dočkali i gólu v naší síti, když po „promíchání“ sestavou jeden z obránců zapomněl, v návalu útočení, bránit a tak samostatný únik hráč domácích, s velikým štěstím proměnil. My jsme v druhé části přidali další čtyři kousky a tak to po dvou částech bylo 1:13! Do závěru jsme šli s tím, že si můžeme vyzkoušet spoustu věcí, ale „zvrhlo“ se to v to, že si někteří hráči chtěli dát co nejvíce gólů a tak nakonec nebyl naplněn náš cíl, pro třetí část hry! Sem, tam se nějaká akce a spolupráce povedla, ale bylo toho „málo“! Prostoru na zkoušení herních variant,  bylo až, až… Jsem zvědav jak se výše zmínění  jedinci, ukážou v sobotu v Poděbradech!  Ono se to „hraje“, když je soupeř o třídu slabší…  Přesto jsme ve třetí části vstřelili ještě další tři góly a účet uzavřeli domácí po veliké chybě našich obránců, když sami zavezli kotouč, do brankoviště, před Leu a domácím se ho podařil, ve skrumáži, „došťourat“ za brankovou čáru! Poslední část 1:3 Celkově jsme rozdrtili Bruslaře  2 : 16!

Ale není proč příliš jásat, protože soupeř nepředvedl, žádnou velkou kvalitu a spíše to byla velká lekce, pro domácí, mladší hráče. Nehráli jsme vůbec špatně, ale Bruslaři nás tentokrát neprověřili, „co v nás je“! Uvidíme v Poděbradech… máme jim co oplácet… jedeme jim „vrátit“ domácí porážku!  Pokud zvítězíme,  oholím svůj letitý vous… ať mají hošíci nějakou motivaci!

BK Havlíčkův Brod : Nymburk           2 : 16     0:9/1:4/1:3

Střely na branku:         35 : 8

V sobotu KLP v Poděbradech od 9:00

Tesák