KLP Nymburk

ZS Nymburk 9.3.2019

V dalším kole KLP jsme hostili Sršně z Kutné Hory a dalo se očekávat, že si s nimi opět poradíme, protože jejich „sílu“ známe.

Naše sestava:

Vavřina, Kulhavy L.-Tesařík, Kočvara-Kulhavy M., Betka-Koubek, Cvrček, Vlček-Jaroš, Skořepa, Toman-Viniklář, Nedbal, Lambert

Očekávané se stalo skutkem, i když hosté se snažili a zkraje utkání nastřelili dvakrát konstrukci naší branky! Vydrželi vzdorovat až do poloviny první třetiny, než  se náš „diesel“ rozjel na plné obrátky. A pak to začalo padat a soupeře jsme de facto nepouštěli na naší polovinu. Když už se tam „podívali“ hned jsme je o kotouč připravili a ihned jsme se přestěhovali před jejich branku.

V první periodě dostali bůra s nulou a to jsme ještě spoustu šancí neproměnili!  5:0 po první části, z toho jeden v oslabení!

Ve druhé jsme začali navyšovat skóre od samého začátku a nebýt zbrklosti, mohlo to tam „nalétat“ podstatně více než jen půltucet. Hosté si „dali“ také dva fíky, ale toho prvního si Kočvi, neatakován,  ukázkově zasunul do vlastní klece a poskvrnil Matějovu nulu, kterou si tak přeje vychytat.

Třetinka 6 : 2 a naše převaha byla až brutální!

Třetí periodu jsme začali zhurta a už v polovině první minuty to tam padlo. Jeden útok za druhým se valily na branku Sršánů a jejich gólmani museli být úplně zničení, protože si za celý zápas, ani na chvilku neoddechli. Naši obránci nevynechali jedinou možnost vystřelit a tak to na klec hostí létalo o sto šest! Byla to prostě kanonáda a před brankou jeden závar za druhým. Hosté si určitě nemohli stěžovat na nedostatek obranných prací a často nevěděli, kde jim hlava stojí! I když se snažili z plných sil, nedařilo se jim pokrývat naše rychlé akce a nebýt kvalitních gólmanů, dopadlo to „výsledkovým masakrem“. Hosté sice hráli s polovinou hráčů ročníku 2010, ale to my dobře známe. Kvalita byla tentokrát jednoznačně na naší straně a kluci si do sytosti zastříleli a tentokrát se jim dařilo i mířit přesně. Poslední perioda opět s nulou, 6 : 0, z toho jeden z přesilovky.

Zbylo dost času, tak jsme si dali nášup 10 minut. Hosté se neuvěřitelně zvedli a sehráli nejlepší úsek měření sil. Podařilo se jim zaskórovat, jako prvním a dalo nám docela dost práce, alespoň srovnat, těsně před koncem, na 1:1. I když jsme měli i v této části navrch a dostatek šancí. Gólman hostí byl skoro neprůstřelný a hráči mu hodně pomohli svým zlepšeným výkonem. Kde se to v nich, najednou vzalo??

A nakonec dvě rundy nájezdů… kluci vymýšleli a zkoušeli různé fintičky a tak těch proměněných mnoho nebylo, ale kdy jindy si něco zkusit? Nájezdy skončily 5 : 3

Rozdrtili jsme Sršány 17:3 a ještě jsme si zahráli něco navíc… prostě paráda.

Opět dobrý výkon, ale Kutná Hora není, pro tento tým, dostatečným měřítkem, prověření kvality.

Uvidíme v sobotu v derby s Kolínem, to bude zajisté „jiná káva“… máme jim co oplácet!

Nymburk : Kutná Hora  17 : 2   5:0/6:2/6:0     Střely na branku:  48 : 10!

Branky: Skořepa 6, Jaroš 2, Koubek 2, Kočvara 2, Vlček, Nedbal, Toman

Vyloučení: 3 : 2  Využití: 1:1 /oslabení 1:0