Tento víkend se našim týmům opravdu povedl.

„A“ tým po velikém boji zdolal urputného soupeře ze Zlonice, po velmi dramatickém závěru, když v podstatě celý zápas dotahoval vedení hostí. Hosté vyrukovali na naše chlapce s hodně tvrdou hrou a tato taktika se jim dlouho vyplácela.  Náš tým trpělivou hrou soupeře zatlačil a podařilo se mu strhnout vítězství na svoji stranu, i když nakonec o něj musel, v samém závěru, bojovat ve třech. Ale zvládli to a připsali si první vítězství v nové sezoně.

HC Nymburský Lev : HC Zlonice      6:5  /1:2-2:3-3:0/

Vyloučení 7:9  Využití 2:1  Oslabení 0:1

Rozhodčí: Marvan, Kusý

Branky: Kuzďas 3, Velechovský,Šifta,Lokajíček

Naše sestava: Heneš-A.Kuzďas, A.Toman, Cicvárek, Lokajíček, Novotný,Straňák, Kos, Musil, Velechovský, Hrdina, Kříž, K. Toman, Šifta, Šafra, Dvořák, J. Kuzďas

 

Mladší žáci zahajovali sezonu ve Vlašimi, proti tamnímu týmu MŽ „B“

Náš nově sestavený tým  se soupeře, který hrál místy velice nečistě,  nezalekl a přestože obdržel první branku v utkání, dokázal rychle na vedení domácích  odpovědět a od této chvíle nepustil domácí tým do vedení. (zejména první třetina se nám povedla)Udržoval si bezpečný náskok a až na pár chvil, kdy se domácí dostali do tlaku jsme měli utkání, zejména výsledkově, pod kontrolou. Je ale vidět, že se kluci musí ještě v soutěži trochu „okoukat“… určitě to bude i herně lepší, než to bylo tentokrát. Uhráli jsme dobrý výsledek a tento víkend nás čeká dvojzápas: v sobotu doma Čáslav a v neděli jedeme do Benešova.

HC Rytíři Vlašim „B“ : HC Nymburský Lev      7:10  /2:6-4:3-1:1

Vyloučení: 6:1    Využití: 1:2

Rozhodčí: Formánek, Sečkař

Branky: Skořepa 9, Strnad

Naše sestava: Tesařík, Betka, Kořínek, Sopirjak, Herčík, Jurča,Skořepa Štajner, Strnad, Knespl, Veselý, Jech, Malayev,Lambert

5.třída sezonu našeho klubu odstartovala zápasem na domácím ledě s Čáslaví.

Od samého začátku utkání náš tým, na kluzišti, kraloval a uštědřil hostím pořádný debakl!

HC Nymburský Lev : HC Čáslav        39 : 1   /10:0-12:0-17-0/

Rozhodčí: Toman, Toman, Toman

Branky: Skořepa 18, Toman 10, Janoš 4, Dudek 2, Mikulecký 2, Janata, Rasocha