„Á“ tým

Ve vyrovnaném, bojovném, derby s Benátkami se hrál velice pohledný hokej. Hrálo se ve svižném tempu , máme plný bodový zisk a utkání bylo okořeněno i dvěmi bitkami.

HC Nymburský Lev : HC Benátka n. J. „B“                    5 : 3       1:1/1:1/3:1

Rozhodčí: Noga, Buček, Kusý

Vyloučení: 10:10     Vyšší tresty: 1:1  Využití: 1:0  V oslabení: 0:1

Branky: Martinec 2, Kuzďas A., Lokajíček, Velechovský

Sestava: Heneš – Červeňák, Cicvárek, Kuzďas A., Lokajíček, Toman A., Martinec, Toman K., Šafra, Dvořák D., Turinský, Kříž, Musil, Šifta, Velechovský, Dvořák V., Kuzďas J.

Mladší žáci

V zápase ve Vlašimi jsme, od domácích, podle místní zvyklosti, očekávali tvrdou hru na samé  hranici únosnosti. Což se nám v průběhu utkání potvrdilo do puntíku!  Domácí s „A“ týmem MŽ (který měl o víkendu volno) hráli od začátku velice pohledný hokej a náš tým soustavně zatlačovali. Odolávali jsme až do 16. minuty, kdy domácí poprvé skórovali. Náš gólman si tentokrát vybral špatný den a tak se domácím podařilo do první sirény skóravat ještě třikrát!  Druhá část proběhla v duchu první a dostali jsme opět 4 branky a nám se podařilo skórovat dvakrát. Domácí hráli výborně a na hranici únosné tvrdosti a měli zápas zcela pod kontrolou. Nám se nedařilo proměňovat vytvořené šance a napomáhal tomu i výborný výkon domácího gólmana. Ve třetí části se dařilo naší první lajně domácí zatlčovat a vytvářet si šance, ale koncovka vázla. Podařilo se nám sice zkraje třetí části vstřelit další branku, ale jinak domácí gólman „čaroval“. Utkání se mohlo v klidu dohrávat, ale domácí se rozhodli, že nás ještě musí „seřezat“! A začali hrát nesmírně tvrdě, zejména na naší první lajnu.  Po několikerém vražení našich hráčů na mantinel, přišel brutální faul, zezadu na našeho hráče, který musel být z ledu odnesen. Po krátké chvíli  ještě horší faul na našeho dalšího hráče, který byl opět z ledu odnesen! V té chvíli jsme se rozhodli, s ohledem na zdraví hráčů, odejít z ledu a dále v utkání nepokračovat. Zákeřné fauly byly směřovány zejména na naše klíčové hráče s úmyslem vyřadit je ze hry! A trenér domácích se jen usmíval a krčil rameny! Ani ho nenapadlo hráče napomenout a usměrnit! Ke všemu i Vlašimští diváci podněcují hráče k násilnostem a chovají se absolutně neadekvátně, vzhledem ke stavu a průběhu utkání. Za rozhodnutím nedohrát v takové atmosféře utkání si stojíme, protože naším nejdůležitějším úkolem, je přivézt děti z utkání zdravé!!! To co se dělo ve Vlašimi nikdy nepochopím, zejména když tým vede 8:3 a má utkání „pod kontrolou“!

HC Rytíři Vlašim : HC Nymburský Lev         8 : 3      4:0/4:2/0:1 Nedeohráno!

Rozhodčí: Holejšovský, Matoušek

Vyloučení: 7:1      Vyšší tresty: 2:0    Využití: 0:0   V oslabení: 0:1

Branky: Tesařík 2, Betka

Sestava: Náhoda-Kořínek, Betka, Tesařík, Toman M., Skořepa, Herčík, Malayev, Štajner, Novák, Jurča, Sopirjak, Jech, Knespl, Vávra,Lambert.

5. třída

HC Nymburský Lev : SC  Kolín         11 : 4     3:0/3:3/5:1

Rozhodčí: Toman A., Toman K.

Bramky: Toman M. 5,  Skořepa 3, Mikulecký, Vurm, Dudek

Sestava: Hukal – Ledvina, Vurm, Dudek, Kubík, Toman M., Rasocha, Skořepa, Pěnkava, Janata, Mikulecký