A tým

V prvním zápase baráže, v Hořovické nafukovačce, se našemu týmu, v úvodním dějství nedařilo a po špatném vstupu do utkání se nám již nepodařilo zvrátit průběh zápasu.  I když se naše hra od druhé části zlepšila, domácí Žebrák si náskok z úvodu utkání pohlídal a v závěru si vítězství pojistil dalšími dvěma brankami.  V sobotu nás čeká druhé utkání, na domácím ledě a  hoši určitě nesloží „zbraně“ a vybojují si rozhodující třetí utkání v „nafukovačce“. Je to takové specifické prostředí a je třeba si ho i „osahat“, takže snad se tam vrátíme a zabojujeme o postup.

HC Spartak Žebrák : HC Nymburský Lev           7 : 3         4:1/0:1/3:1

Rozhodčí: Doubek, Vlasjuk, Nevařil

Vyloučení:  10:10     Využití: 2:2   V oslabení: 1:0

Branky: Hrdina, Kuzďas A., Dvořák V.

Sestava: Pánek (Heneš)- Cicvárek, Kuzďas A., Lokajíček, Šifta, Hrdina, Dvořák V., Straňák, Martinec, Procházka, Turinský, Mikala, Musil, Šafra, Velechovský, Dvořák D., Kuzďas J., Toman K.

 

Mladší žáci

Žáci se rozloučili, na domácím ledě, se sezonou zápasem s Mělníkem a vybojovali další bod do tabulky, za remízu 2:2.  Tým mladších žáků vybojoval, ve své soutěži, čtvrtou příčku, nastřílel nejvíce branek, ze všech týmů (246) a „proháněl“ soupeře, kteří na nás stavěli svoje „A“ týmy, ač soutěž hrál jejich tým „B“. Ale s koncem roku utrpěl tým výkonostně , po odchodu tří klíčových hráčů, kteří odešli hrát jinam (Boleslav, Hradec) Do konce roku hrál celý tým, nad očekávání dobře a zejména první útok byl „postrachem“ soutěže. Ale nechtěl bych opomenout, ani ostatní hráče vč. hostujících, kteří se v průběhu sezony rozehráli a zlepšovali se a měli taktéž svůj podíl na úspěšných výsledcích týmu. Zvláštní pochvalu zaslouží „rotující“hostující gólmani (2011), kteří do týmu rychle zapadli a odváděli velice slušné výkony. Začátkem roku přišla velká změna a tým si musel poradit bez  odchozích hráčů, kteří v předchozích zápasech nastříleli 166 branek! A to se muselo projevit i ve výsledcích. A tak tým uhrál ve zbylé třetině soutěže „pouze“ tři body, ale přesto dokázal vzdorovat soupeřům vyšší kvality, ale chybělo mu i pověstné štěstíčko, v koncovkách zápasů. Největším „vyznamenáním pro tým bylo to, že soupeři, aby  nám mohli konkurovat, museli nasazovat hráče, kteří byly kmenovými hráči „A“ týmů… a i tak jsme je buď poráželi, nebo s naším týmem měli veliké potíže. (viz. zápas v Říčanech, který byl asi nejlepší, který jsme v sezoně odehráli) Kluci děkujeme za celou sezonu a pracujte dál…. stojí to za to.

HC Nymburský Lev : HC Junior Mělník         2 : 2     0:0/1:2/1:0

Rozhodčí: Toman A.,

Vyloučení: 1:3 Bez využití

Branky: Toman M.

Sestava: Vávra –  Kořínek, Sopirjak, Novák, Jurča, Herčík, Knespl, Toman M., Veselý, Jech, Lambert

Následující program:

2. třída  sobota 12.3.  v Kolíně od 12:10

3. třída neděle 13.3.  doma přátelské utkání s PZ Kladno od 9:45

4. třída sobota 12.3.  v Kutné Hoře od 9:15

A tým  sobota 12:3. 2. utkání baráže o postup do KLM, ZS Nymburk od 18:00

A tým neděle 13:3.  3. rozhodující utkání baráže o postup do KLM, ZS Hořovice od 16:30