A tým

Ani ve druhém utkání baráže o KLM, na domácím ledě jsme neuspěli a zůstáváme, i nadále v KSM.

Sice jsme utkání začali lépe a dostali jsme se do vedení, ale hostím se do konce třetiny podařilo skóre otočit a do kabin se odcházelo za jejich vedení 1:2. Hned zkraje druhého dějství se hosté dostali do dvoubrankového vedení, ale naši borci se přiblížili na dostřel jediné branky. Hosté opět odskočili na dva, ale našim hráčům se nesmírnou bojovností podařilo do konce druhé třetiny srovnat skóre na 5:5. A po přestávce se začínalo opět za rovnocenného stavu. Na našich hráčích již byla zřetelně vidět velká únava z předchozího play off, kde se skutečně hodně vydali ze všech sil, v cestě za úspěchem. Docházely nám síly… chuť a nadšení nescházelo, ale sil již zbývalo pomálu! A tak se toho chopil soupeř a podařilo se mu třikrát skórovat a tím i nakročit k záchraně v KLM. Naši hráči ze sebe „vymáčkli“ ještě poslední zbytky sil a podařilo se jim snížit na rozdíl dvou branek, ale na více již nebylo a hosté si druhou výhru v baráži již ohlídali a mohli slavit setrvání v soutěži.  Naši chlapci, ale zaslouženě sklidili ovace od přihlížejících diváků, za to co na závěr sezony předvedli a zápasy v play off KSM můžou být motivací pro příští sezonu. Hráči si dokázali, že umí hrát velice dobrý hokej a fanoušci si na konci sezony přišli na své a dokázali tým dobře povzbudit a vyburcovat ke skvělým výkonům. HOŠI DĚKUJEME!!!

HC Nymburský Lev : HC Spartak Žebrák    6 : 8          1:2/4:3/1:3

Rozhodčí:   Jecelín, Procházka, Kubát

Vyloučení:  9:7     Využití: 1:4

Branky: Hrdina 3, Dvořák V. 2, Martinec

Sestava: Heneš (Pánek) – Cicvárek, Kuzďas A., Šifta, Hrdina, Dvořák V., Straňák, Martinec, Procházka, Turinský, Mikala, Musil, Šafra, Velechovský, Dvořák D., Kuzďas J.