A-tým zahájil sezónu výhrou v přátelském zápase

Několika měsíční čekání na zápas je u konce. Po vydařené sezoně, kde se A-tým dostal až do semifinále Krajské soutěže mužů, kde byl vyřazen s pozdějšími mistry HC TNP Praha, přichází nová sezóna. Pro domácí přátelský zápas si pozvali nymburští Lvi tým STADION Nový Bydžov.

Od začátku zápasu se zdálo, že půjde o jednoduchý zapas, jelikož hráči hostujícího celku byli výrazně mladší. První třetinu jsme vstřelili tři branky a jednu smolnou branku obdrželi. Ve druhé třetině se nám ovšem smůla lepila na hokejky a zároveň jsme polevili na výkonu a třetina nedopadla vůbec dobře. Soupeř se ujal vedení 5:3. Poslední třetina už byla zase jen v naši režii a s klidem jsme si došli pro vítězství 8:5.

Kapitán Lvů Jakub Kuzďas zápas okomentoval: „Samozřejmě se v naši hře objevovali nedostatky, byl to přeci jen první zapas po dlouhé době. O svých chybách víme a budeme na nich pracovat, aby byl příští výkon už mnohem jistější. Za týden budeme mít zkoušku ohněm v podobě nejlepšího celku minule sezóny TNP Praha.“

Tímto zveme naše fanoušky na domácí ligový zápas proti TNP Praha, který se koná v sobotu 9.9. od 18:00. Těšíme se na vás.