35_20230504_133037.png
34_20231012_140715.jpeg

Nymburský hokejový klub děkuje všem zastupitelům a vedení města Nymburk

Na 7. zasedání Zastupitelstva města Nymburk, které se konalo ve středu 11. října od 16 hodin bylo projednáváno schválení a podpis smlouvy na rekonstrukci zimního stadionu. Na zasedání proto bylo pozváno i vedení klubu HC Nymburský Lev, z. s. a zástupci společnosti H+H TECHNIKA, s. r. o., kteří vyhráli soutěž na rekonstrukci zimního stadionu.

Ještě předtím, než došlo ke schválení k podpisu smlouvy, tak jsme mohli vyslechnout názory zastupitelů, názory opozice a vedení města. Klub si velice cení všech postřehů a názorů, které na zasedání města zazněly. Těší nás, že nezazněl jediný negativní argument o potřebě zimního stadionu ve městě Nymburk.

Chceme touto cestou poděkovat všem zastupitelům a vedení města Nymburk, kteří svým rozhodnutím, svými postřehy a konečným schválením podpisu s vítězem soutěže, podpořili budoucnost našeho klubu. Opět se potvrzuje, že město Nymburk je městem sportu. 

Jsme velice rádi, že náš klub mohl být u tohoto historického momentu, který bude mít výrazný vliv na budoucnost nymburského hokeje, krasobruslení, ale i sportovního vyžití pro širokou veřejnost.


           Za celý HC Nymburský Lev, z.s. 

                      Marek Peťura
                    předseda klubu