První zápas, první výhra! A-tým zdolal na domácím ledě loňského mistra HC TNP Praha.

A-tým vstoupil do nového ročníku Krajské soutěže mužů vítězně. V zápase prvního kola na domácím ledě proti HC TNP Praha bylo k vidění obrat ve skóre i hattrick Josefa Šafry. Nymburští Lvi nakonec zvítězili 6:3.

Domácí tým věděl, že se bude jednat o nesmírně těžký zápas. Proto i tým vstoupil do zápasu s velkou pokorou, což bylo vidět, alespoň zpočátku zápasu, kdy herní projev byl Lvů byl velmi opatrný. „S přibývajícími minutami jsme postupně zjišťovali, že máme více síly a nerozhodil nás ani jejich první gól.“ okomentoval kapitán týmu Jakub Kuzďas.

Slabinou první třetiny bylo příliš časté vylučování. Hru v oslabení strávili Lvi několik nekonečných minut. Proti tak kvalitnímu soupeři si domácí tým koledoval. Až po druhém inkasovaném gólu se Lvi nastartovali k mnohem aktivnější hře bez zbytečných faulů. „Začaly padat góly a od té chvíle až do poloviny třetí třetiny jsme určovali tempo hry my. Během druhé třetiny se nám podařilo otočit utkání, a v závěrečné části se podařilo ještě další dva góly přidat.“ dodal kapitán domácího týmu. Přestože soupeř ke konci zápasu tlačil, nedokázal už ani snížit rozdíl ve skóre.

(zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz)

Na závěr chceme poděkovat našim fanouškům za jejich podporu.