35_20230504_133037.png
38_20231106_132749.png

Škubal vychytal nulu a A tým veze tři body

Sobotní utkání odehráli naši borci venku proti týmu HK Příbram 99, kde jsme slavili vítězství 9:0.

Před utkáním panovala v kabině pohoda a dobrá nálada. Nymburští Lvi jedou v této sezóně Krajské soutěži mužů na vítězné vlně a v tabulce jim právem patří druhé místo.

„Zdálo se, že se všichni na zápas těší, a to i přes to, že nás čekala velká neznámá, jelikož se v letošní sezóně daří oběma příbramským týmům. Vlétli jsme ovšem do zápasu ve velkém stylu a již v úvodních minutách jsme vedli 1:0. Prakticky jsme soupeře k ničemu nepouštěli a když už se stala nějaká "chyba" po níž následoval nebezpečný únik směrem na naši bránu, tak nás podržel svými zákroky brankář Škuby, který byl ve skvělé formě a ani jednou nezaváhal.“ okomentoval výkon týmu kapitán Lvů, který si mimo jiné odváží ze zápasu hattrick.


„Tak to šlo prakticky celý zápas. Náš tým postupně navyšoval náskok, zatímco tápající soupeř hledal cestu, jak naše hladové Lvy zastavit. Nutno říci, že soupeř byl velmi houževnatý a souboje u mantinelu i neviditelné sekerky nás poměrně boleli. Nicméně jsme se nenechali vyprovokovat k žádným odvetným tahům a trpělivě si dokráčeli pro vítězství 9:0.“ uzavírá hodnocení zápasu Jakub Kuzďas.

Příští zápas odehrajeme doma 11.11. od 18:00 hodin proti týmu HC Berounští Medvědi.

Těšíme se na naše fanoušky!