Dnem 21. 3. to pro nás všechno začalo – oficiálně byl otevřen náš zimní stadion! 🏒❄️
Jako první si nový led vyzkoušela naše 4. třída, která pod vedením hlavního trenéra Zdeňka Jílka nastoupila k úvodnímu zápasu proti Mělníku.
Byl to velmi napínavý duel až do samotného konce, plný emocí a radosti ze hry 💪
Poté přišli na řadu starší žáci pod vedením hlavního trenéra Pavla Malíčka a asistenta Davida Kraje, kteří odehráli svůj první domácí zápas proti Černošicím.
A vstup to byl parádní – vítězství 8:3! 🔥
Mladší žáci se představili na ledě v Poděbradech, kde i přes velkou snahu podlehli soupeři 12:1
Pro více info nás sleduj na Instagramu 🦁🏒