Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 40 článků.

Skatemill v letní přípravě

Hráči naše ho klubu v rámci letní přípravy využívají Skatemill a střelnici na zimním stadionu. Trenéři mají tak možnost analyzovat stabilitu na bruslích, techniku bruslení, práci s hokejkou a s pukem. Součásti tréninku jsou cviky jako například práce s pukem, nahrávky, střelba a to vše se trénuje v jízdě a v aktivním pohybu.

Mladší žáci mají nejlepšího střelce uplynulé sezóny

Útočník mladších žáků Vojtěch Janoš měl v uplynulé sezóně nabito. Krásného individuálního úspěchu za podpory svého týmu dosáhl hráč mladších žáků Vojtěch Janoš, který vyhrál tabulku bodování a tabulku střelců Ligy mladších žáků “B” sk.17 -Středočeská II. 2022/2023.

Klubová akce na ukončení sezóny 2022/2023

V sobotu 13.května 2023 se konalo slavnostní ukončení sezóny 2022/2023, které proběhlo v areálu Veslák v prostorách SK Polaban Nymburk. Akce byla určena pro celý klub napříč mládežnickými kategoriemi až po A-tým.

Letní příprava v plném proudu

Začátkem května najeli nymburští hokejisté na přípravy pro nadcházející sezónu. Trenéři pro své svěřence připravili tréninkové dávky zaměřené na základní elementy, které jsou vyžadovány u každého sportovce.

Takto má vypadat opravený zimní stadion v Nymburce za dva roky

Vedení města poprvé zveřejnilo vizualizace nové podoby zimního stadionu v Nymburce. Radnice vypisuje koncesionářského řízení, která má vybrat firmu, jež nechá provést projektovou dokumentaci, halu následně opraví a dále jí bude provozovat včetně přilehlého parkoviště.

Pomalované tváře, blond vlasy a obleky. Hokejistům pomáhaly rituály

Hokejisté Nymburka hrající Krajskou soutěž pro tuto sezonu skončili. V semifinále jim vystavil stopku tým TNP Praha. V průběhu play off měli své rituály, které jim pomáhaly ve vyřazovací části sezony. V zápasech nastupovali s klubovými barvami namalovanými na svých tvářích. A to není všechno.

Lvi měli silnější drápy než Medvědi. Nymburk jde v krajské soutěži dál

Tím nejlepším způsobem odpověděli na domácí nepovedené utkání. Hokejisté Nymburka v prvním vzájemném utkání čtvrtfinále play off krajské soutěže prohráli doma s berounskými Medvědy 1:5, soupeři ale na jeho ledě porážku vrátili i s úroky. A navíc zvládli i následné prodloužení, které rozhodlo o postupujícím do další fáze. Šťastným střelcem hostujícího celku byl hned v první minutě prodloužení Šifta.